Якщо у людини є бородавки, однозначно, що є й поліпи. А поліпи небезпечні тим, що переходять у злоякісні новоутворення. Їх можна легко позбутися, застосовуючи яблуко. Для цього, коли заходить повний місяць, берете яблуко і розрізаєте його навпіл. Одну половинку з’їдаєте, а другою натираєте бородавки, щоб аж почервоніли. Кладете його десь високо на шафу чи антресолі, щоб висохло. За цей час бородавка зникне і поліпи також. Висушену частинку треба обов’язково закопати у такому місці, де не ходять люди. Поліпи добре почуваються у мокрому середовищі, а тому вони небезпечні, якщо є у кишечнику. Коли натираєте бородавку зверху, добре уявляти орган, де вони є (метод мислі-образу).

Після почервоніння, якщо вони є у кишечнику, там можна відчути навіть спазм. Бували випадки, коли яблуко висихало лише через півроку. Навіть на батареї не сохнуло. Аж після того, як клали у свячену воду на добу, воно засихало. І ще треба його перехрестити. Це говорить про те, що зовнішнє поле у людини дуже сильне.

Поліпи влітку можна позбутися й іншим способом, викачуючи їх конюшиною. Коли вона цвіте, вирвати довжиною 10-15 см разом з  квіткою. Листочки обірвати, читаючи молитву, і так само підвісити, аби вона висохла. Бородавки теж зникають, коли конюшина засохне.

Але запам’ятайте, що яйцями викачувати не можна нічого! Метод дієвий, проте той, хто викачує, буде наказаний: його потомки страждатимуть! Яйце – це модель Всесвіту, тому ним забороняється лікувати. А от шкарлупу можна і треба використовувати. Як? Зняти зі шкарлупи обережно плівочку і прикладати до тіла сухим боком. Наприклад, можна накладати на те місце, де відчуваєте ущільнення в грудях. Для цього вирізаєте папірець і накладаєте на нього шкірочку з яйця і прикладаєте на ніч до тіла сухим боком. Зранку знімаєте – й в унітаз, перехрестивши й сказавши: «Відійди сатана». Так можна прикладати до будь-якого ущільнення на тілі. Якщо болить чи давить серце (енергетична проблема), така шкірочка прикладається сухим боком на мізинець лівої руки. Чим більша проблема, тим швидше засихатиме. Повторювати декілька разів. Якщо є проблеми з легенями чи грип або вірусні захворювання, прикладаємо до зап’ястя правої руки. Майте на увазі, що температура одразу підніметься, але згодом почне вже падати. Продовжуйте цю процедуру – і відчуєте ефект. Дітям замість антибіотиків краще застосовувати саме цей ефективний метод.