Багато людей мають погану звичку зранку що-небудь вкинути в рот, в обід перекусити, а ввечері запихатися по повній. Організм звикає до однакової інформації і до такого негативу. Тому дуже важливо привести його у стресовий стан і тим самим зробити хороше перезавантаження задля профілактики здоров’я. Найкраще – голодуванням.

Відчуття голоду спостерігається перші три доби. Лише на четверту кора головного мозку включить свої запасні важелі. Хоча три дні це, зрозуміло, не голодування, а швидше економія грошей на їжі.

Найкраще переходити на сухе голодування, тобто нічого не їсти. Вперше варто не більше одного дня так голодувати і три дні виходити з нього. Якщо хочете повторно, то не більше як три-п’ять днів. Але дуже важливо спостерігати за вагою: втрачаєте до 10 відсотків своєї ваги – нормально, 25 – теж допустимо, а вже більше – це значить, що хворієте і голодуванням лише викликаєте ще більший збій в організмі.

Для входження у голодування, треба обов’язково знати кислотність шлунка, щоб вияснити, що наш організм сприймає. І треба бути добре обізнаним, як виходити з голодування. Адже проходить три-чотири дні і їсти уже не хочеться, а треба. За цей короткий проміжок слина теж змінюється.

Під час голодування митися потрібно два рази, тому що через пори виділяється закисленість організму. Ті, хто входить у довготривале голодування, добре відчувають, що знаходиться у нас всередині. І також обов’язково треба робити клізму. Розпочинати цю процедуру без консультації медика ризиково. Вагітним і тим, хто відчуває втрату сили, голодувати не можна.

Чому голодування допомагає хворим на рак? Тому що HCl розчиняє всередині усе навіть ракові пухлини. Імунна система в цей час звільняється від кишечника і працює на весь організм. Якщо у такого хворого є сила, голодування – ефективний метод у подоланні раку. Але після хіміотерапії, зрозуміло, воно людину лише доб’є тому і забороняється.

Голодування – дуже ефективне перезавантаження як результат того, що оновлюється кров і кістковий мозок, отже очищаються усі органи. Запам’ятайте, що період після цього тяжкий: усі болячки розпочинають вилазити на зовні. Для прикладу, можна відчути нирки і подумати, що нашкодили голодуванням. Ні, проблема була, просто її не відчували. А такий стрес її виявляє. Навіть короткочасне голодування сприяє виведенню токсинів з організму і регуляції роботи “фільтруючих” органів: печінки і нирок.
Щодень наша імунна система на 80 відсотків працює для того, щоб вбивати у кишечнику усю ту заразу, яку ми споживаємо. А коли перестаємо їсти, спочатку розсмоктується жирова частина, потім – слизова. Правда, для цього потрібно голодувати не менше двох-трьох тижнів. Бо лише з третього  розпочинає розсмоктуватися слизова. Після 50 днів з голодування треба обов’язково виходити, в іншому випадку винесуть. Старці на святій горі Афон голодують значно довше, але для цього вони закриваються у печерах, ховаючись від стресів. А ми практично завжди перебуваємо у стресовій ситуації.

В цей час потрібно також максимально бути в молитві, щоб прокачувати енергію, медитувати. Відчуваєте крутиться голова – приймайте потрошки мед з водою, солод; втрату сил – тоді потрібно посмоктати щіпку солі і випити не більше 50 г води на добу (при сухому голодуванні). У простій воді багато вірусів та бактерій, тому можна вживати лише переварену.

Голодування – метод ефективний і корисний для підтримки нашого здоров’я, лише треба обізнано його застосовувати. Проте ще раз хочу наголосити: розпочинати голодування треба лише після консультації із лікарем-фахівцем!