В одній із розмов біотерапевт Микола Яковчук торкнувся теми наших думок. Виявляється, ними ми проектуємо своє життя. І так само впливаємо на інших людей. Не дивно, що з одними близькими та знайомими нам комфортно, а інших хочеться одразу позбутися (не зважаючи навіть на солодку манеру спілкування). Ще гірше, коли людина поганими думками намагається нашкодити комусь.

Уява – це частина свідомості. У нашій голові тисячі помислів, а те, що відправляємо енергетичним потоком у простір, є нашою думкою, – говорить Микола Сергійович. Ми свідомо думками малюємо якусь картину: хорошу чи погану. Якщо хороші думки – поле наше світле, адже енергія туману світла і трансцендентальна. Тьми нема – є відсутність світла. Тому важливо навчитися випромінювати світлі думки – і навколо нас утворюватиметься світле поле. Тобто думка надто важлива: що посієш, те пожнеш.

Ми знаємо, що умовно на лівому плечі у нас темний ангел. І коли концентрується темне поле, то воно притягує темних ангелів. Ці ангели чують слова лише в негативному полі. Коли молимося у позитивному полі – вони не чують, бо не сприймають світла, а тому дуже сердяться, коли проводимо істинну сповідь. І, як правило, відправляють когось, щоб відволікти від сповіді. Тому рекомендую проводити її з відключеним телефоном, коли поруч нікого нема. Світлими думками відповідно притягуємо світлих ангелів. А якщо людина безбожна, то світлий ангел відходить. Але пам’ятайте: ми повинні призивати світлих ангелів, щоб вони приходили і допомагали нам. Темні самі прибігають. Лише щось погано подумаєте про когось – вони вже поруч.

Якщо однакові думки накладаються одна на другу, то енергетичне поле посилюється у сім разів – це закон космосу. А коли багато людей однаково моляться, утворюють свій егрегор, тобто поле однакових вібрацій. Не дивно, що релігійні егрегори найсильніші. Отже не треба поносити жодну релігію! Кожна релігія кимось підтверджується. Знайте, що навіть травинка не колихнеться без волі Божої! Коли люди починають вважати себе Богами, то мають землетруси, цунамі та інші катаклізми.

Ті духи, які біля нас – прикажчики. Спочатку виконують волю того, хто їх викликає своїми думками. Згодом самі через вольовий центр впливають на людину, тиснуть на ниркові канали, а тому піднімається тиск. І уже настирливо диктують: зроби і попустимо. Отже, спочатку злістю викликають, а потім вигодовують тих «духів-собак», які уже мучать таку людину. Їх обпікають лише світлі ангели. Думаєте погано – це вже погане творите! Ті, хто думають і роблять погано – відьми.

Що таке наговір? Навіть коли погано про вас думають і шепчуть щось недобре, серце чи нирки почнуть боліти. Той, хто це робить, вивчає свій об’єкт (бо всліпу дух повернеться назад і ще сім приведе), щоб знати «болючі» місця. А ще ставить буфер між собою і тим, кому робить: коли буде повернення, інша людина прийме його. Повернення буває, якщо людина не заслуговує (хоча таких практично нема, бо усі грішать) або захищається. Захисти різні. Можна ставити хрести, тоді відбувається віддзеркалення. Людина образилася, а ви за неї молитеся – увесь негатив вертається назад і ще додається. Якщо ви образилися і є наговір, він буде у тонкому тілі 40 днів. Треба 40 днів жодного разу не образитися, не згрішити, щоб він не подіяв. Проте такого не буває. Для цього є Ісусова молитва, щоб «видавлювати» цей наговір із тонкого тіла, не дати перейти на фізичне.

Жива енергія рухається по хребту до нирок, тому пробивають саме нирки, щоб через них «вампірити». Якщо пробите фізичне тіло, енергія втікає у простір і людина швидко втомлюються, імунна система падає, а тому вона хворіє.

Слідкуйте за своїми думками, щоб не шкодити собі та іншим!