Усі ми знаємо, що сім’я розпочинається саме з народження дитини, бо вона є продовженням закоханості (виключимо ті випадки, коли діти, як тепер звично говорити, з’являються «по зальоту»). Шлюб умовно можна назвати лише прелюдією до сімї. І як не прикро, але тепер почастішали випадки, коли молоді пари не можуть мати дітей. Не допомагають ні лікарі, ні відомі інститути із найсучаснішими методами. Навіть на цьому уже заробляють великі гроші, пропонуючи зачаття дітей… у пробірці! І батьки ідуть на це, не розуміючи, що чекатиме таку душу «з пробірки» у майбутньому. Микола Яковчук за свою практику допоміг більше сотні пар, які не могли народити і навіть втратили усіляку надію відчути радість материнства і батьківства!

Якщо є дитина, є сім’я! – наголошує лікар-нетрадиційник. – Сім’я – це сім я: дитина, мама, тато і бабусі з дідусями. Через дітей перемішується кров. Народження дитини – це не день її появи на світ, як прийнято вважати, а час, коли сперматозоїд потрапляє у яйцеклітину. Тому усім важливо знати, коли саме зачинати дитину! А для безплідних є певні важливі правила підготовки до цього дня. Насамперед пара має 40 днів постити. За цей час мінімум три рази висповідатися і один раз соборуватися. Піст треба провести з молитвами до св. Іоакима та Анни (скільки подобається, але не два рази), св. Симеона Богоприємця з застосуванням виноградної лози із афонського монастиря Хіландар. Щоб отримати лозу, парі треба звернутися із цим проханням листом у монастир на Афоні, і монахи висилають її разом з інструкцією. А ще треба у день бити 50 поклонів. Читаються молитви також Спиридону Тримифунтському (мощі його на о. Корфу в Греції) і св. праведній Анні. На це усе треба просити благословення у священика.

Лишень зранку, піднявшись з ліжка (можна лише вмитися, але не митися), одразу з молитвою «в ім’я Отця – ковточок, і Сина – ковточок, і св. Духа – ковточок» потрібно випити святу водичку. Тоді читати молитви і бити поклони. А уже після цього приводити себе в порядок у душі чи де там. Так само обов’язкові молитви перед сном.

Багатьом важко витримати піст, бо не можуть жити без м’яса. Доведеться потерпіти, а от рибу інколи можна дозволити. Чоловікові обов’язково треба пройти спермограму, бо інколи жінки лікуються без потреби.

Визначається день і час зачаття. Для цього прив’язуємося до фізичної овуляції жінки, адже є ще космічна, яку ми також вираховуємо. Якщо не вдається зачати, вираховуємо на роки, щоб ці овуляції зійшлися разом (допускається розбіжність максимум у три дні). В Москві так одна пара чекала три роки. На нашому сайті є графік зачаття, бо це важливо.

Пам’ятайте: якщо зачаття відбувається у повний місяць, велика вірогідність народити дитину із ДЦП. А під час переходу місяця – народжений буде усе життя, ніби неприкаяний, тому що не належатиме ні до жодного знаку. Визначаються такі дні за візантійським часом, за яким афонські монахи живуть донині: сонце зайшло – це вже новий день. Знайте, що у пісні дні середу і п’ятницю та святкові не можна зачинати дитину. Тому більше 200 днів не підходять для цього процесу! А хто про це знає чи думає? Практично ніхто.

Буває, що запліднення проходить, але плід не закріплюється. Причини різні. У матці жінки може жити дух (якщо запліднення в трубах, однозначно), тому що був аборт. Можуть бути зав’язки – це порча, яку роблять старші люди путами покійників і «вампірять» таку жінку (адже акумулятором нашого організму є статеві органи), в цих випадках теж буває позаматкова вагітність. До речі, болючі місячні у дівчини чи жінки – це, як наслідок, зав’язок (порчі), тому що вони мають проходити безболісно! Прибрати це можуть знову-таки спеціалісти нетрадиційної медицини. Буває, що проблеми передаються по роду і через прокляття. Це теж визначається. Є й інші причини. Якщо їх прибрати і зробити усе, про що уже розповів, пара народить дитинку.

До цього лише додам, що під час першого місяця вагітності мамі треба соборуватися. Плід залишиться після цього – усе добре, вийде – дитина могла народитися проблемною, тому не треба його втримувати.