В одній із розмов біотерапевт Микола Яковчук торкнувся теми наших думок. Виявляється, ними ми проектуємо своє життя. І так само впливаємо на інших людей. Не дивно, що з одними близькими та знайомими нам комфортно, а інших хочеться одразу позбутися (не зважаючи навіть на солодку манеру спілкування). Ще гірше, коли людина поганими думками намагається нашкодити комусь.

Уява – це частина свідомості. У нашій голові тисячі помислів, а те, що відправляємо енергетичним потоком у простір, є нашою думкою, – говорить Микола Сергійович. Ми свідомо думками малюємо якусь картину: хорошу чи погану. Якщо хороші думки – поле наше світле, адже енергія туману світла і трансцендентальна. Тьми нема – є відсутність світла. Тому важливо навчитися випромінювати світлі думки – і навколо нас утворюватиметься світле поле. Тобто думка надто важлива: що посієш, те пожнеш.

На превеликий жаль, більшість із нас не лише не знають про енерго-інформаційні удари, а й скептично ставляться до таких речей. І тому мало хто звертає увагу на погане самопочуття, пояснюючи це звичайною повсякденною втомою чи стресом. А коли уже, як кажуть, добряче «скрутить», тоді або самі звертаємося до лікаря, або нас змушують до цього рідні люди. Обслідування, аналізи, встановлення діагнозу, величезний список ліків…і часто-густо хвороба невдовзі знову ще настирливіше заявляє про себе. Виявляється, зіпсувати здоров’я ми можемо самі своїми думками та емоціями, а ще гірше нам у цьому «допомагають» сторонні люди. Ось що з цього приводу розповів біотерапевт Микола Яковчук, який практикує нетрадиційні методи лікування.

Усі ми знаємо, що сім’я розпочинається саме з народження дитини, бо вона є продовженням закоханості (виключимо ті випадки, коли діти, як тепер звично говорити, з’являються «по зальоту»). Шлюб умовно можна назвати лише прелюдією до сімї. І як не прикро, але тепер почастішали випадки, коли молоді пари не можуть мати дітей. Не допомагають ні лікарі, ні відомі інститути із найсучаснішими методами. Навіть на цьому уже заробляють великі гроші, пропонуючи зачаття дітей… у пробірці! І батьки ідуть на це, не розуміючи, що чекатиме таку душу «з пробірки» у майбутньому. Микола Яковчук за свою практику допоміг більше сотні пар, які не могли народити і навіть втратили усіляку надію відчути радість материнства і батьківства!

Часто, звернувшись до лікаря із проблемами зі здоровям, ми чуємо неприємні і навіть страшні діагнози. Але ніхто з нас подумати не зміг би, що вони є наслідком опущених органів. Сьогодні саме про ці проблеми і розповість  практик-цілитель із Києва Микола Яковчук.

– Опущення органів для традиційної медицини – табу, хоча лікарі знають про це, однак  жодних пілюль ще не придумано, щоб їх підняти. І методів теж не знають. Найчастіше опускаються нирки, статеві органи жінок (придатки, труби, матка), шлунок і пупок, тобто опущений кишечник.

Багато людей мають погану звичку зранку що-небудь вкинути в рот, в обід перекусити, а ввечері запихатися по повній. Організм звикає до однакової інформації і до такого негативу. Тому дуже важливо привести його у стресовий стан і тим самим зробити хороше перезавантаження задля профілактики здоров’я. Найкраще – голодуванням.

Відчуття голоду спостерігається перші три доби. Лише на четверту кора головного мозку включить свої запасні важелі. Хоча три дні це, зрозуміло, не голодування, а швидше економія грошей на їжі.

Прикро, але зараз чимало молодих пар не можуть народити дитину. «А сім’я – це і є оте число сім, яке розпочинається із я, тато, мама і дві бабусі та два дідусі», – якось у розмові наголосив Микола Яковчук. Свою практику, як спеціаліст з народної та нетрадиційної медицини, він розпочав саме із лікування безпліддя, на яке його благословили прозорливі старці зі святої гори Афон Яніс та Гавриїл.

Зачаття

Народження дитини у нашому світі – це день її зачаття, – наголошує Микола Сергійович. – Тому, лікуючи безплідних, дуже серйозно підходимо до визначення цього дня.

У наш час все більше людей, маючи проблеми зі здоровям, починають довіряти травникам чи іншим «народникам». І якщо у багатьох країнах нетрадиційна медицина стоїть поряд із традиційною, найяскравіший приклад цьому – Китай, то у нас переважна більшість медиків до «нетрадиційників» ставиться скептично. Хоча певні зрушення у цьому напрямку все-таки помітні. На них уже починає звертати увагу й держава в особі Міністерства охорони здоровя. Адже, як стало відомо, серед нагороджених Верховною Радою представників медицини є і представники нетрадиційної медицини. Серед них біоенерго-терапевт, київський практик-цілитель і засновник школи духовної практики ОММАО Микола ЯКОВЧУК. За підсумками загальнонаціонального проекту «Флагмани сучасної медицини» йому було вручено Грамоту Верховної Ради та медаль «За охорону здоровя нації».

Духовні вчителі Миколи Яковчука – старці зі Святої гори Афон

Цікаво й інше: люди, для яких відкриті двері найдорожчих клінік світу, теж шукають допомогу у нетрадиційних лікарів. Зокрема, чимало таких пацієнтів є і у Миколи Яковчука. Хоча, беручись за лікування, він абсолютно не звертає увагу на статус пацієнта. Миколу Сергійовича насамперед цікавить причина захворювання, адже, на його думку, не знаючи цього, вилікувати людину неможливо. Підлікувати, залікувати – так.

Як ми уже обіцяли раніше, Микола Яковчук розповів, як лікує безплідні подружні пари, яких, на жаль, з кожним роком стає все більше. Кожна з них по-своєму потрапила до нього на прийом і так само кожна по-своєму сприйняла те, що почула. Для віруючих людей його методи лікування не були неприйнятними, а от для тих, хто не надто покладається на силу віри, вони виявлялися занадто важкими. Тому більшість пар, які не мали діток до чотирьох років, не погоджувалися на таке лікування. А от ті, хто вже багато років безнадійно чекав чи чекає дитинку, готові на все.

Головне не день народження, а день зачаття

Ми до будь-якої справи ставимося серйозно, якщо хочемо мати серйозний результат. А от про народження, точніше зачаття дитини, частіше, не задумуємось: як вийде, так вийде. Хоча це чи не найвідповідальніша наша місія на цьому світі. Гірше, коли вагітністю дівчата на собі одружують зовсім байдужих до них чоловіків. А потім дивуємося, чому стільки хворих, недоношених, а то й інвалідів народжується на світ Божий. Зачаття – це, виявляється, велика таїна.

– Найперше, коли до мене приходить подружжя, кажу: «Є Бог. Якщо у це вірите, буду допомагати, якщо ні, не буду». На лікування бездітних мене благословив відомий на Афоні прозорливий старець Папа Яніс ще десять років тому.

Що означає перезавантажити? Піддати його стресу. Зрозуміло, не кувалдою по голові. Для цього є інші методи. Це приблизно те саме, коли у нас «глючить» компютер і ми теж його перезавантажуємо. Тобто важливо проводити профілактичні заходи для запобігання хронічних недугів.

Один із методів стресу чи, так би мовити, «шокової терапії» – занурення у святе джерело. Проте знайте: як ви це сприймаєте, з якими думками заходите, таку допомогу й отримаєте. Бо наше сприйняття дуже впливає на усю внутрішню систему організму і безпосередньо на імунну. Коли свята вода очищає внутрішню систему, фізичне тіло горить вогнем – це якщо заходите з вірою та молитвою.

Микола ЯКОВЧУК – біотерапевт, який практикує нетрадиційні методи лікування з 1993 року. Навчався і відточував майстерність у східних монастирях та відомому китайському монастирі Шаолінь. Не менше двох разів у рік відвідує гору Афон у Греції. Духовні вчителі Миколи Сергійовича – прозорливі монахи отець Яніс (скит св. Анни) та отець Гавриїл, духовне чадо Паїсія Святогорця (2015 року введений в лик святих). Вони благословляли його на лікування безпліддя незрозумілого ґенезу.

У 1999 році, після курсу лекцій з народної медицини та підтвердження практичних навиків у клініці, отримав спеціальний дозвіл Комітету з питань народної та нетрадиційної медицини Міністерством охорони здоровя України. Про нього знають уже далеко за межами України.